Apie mūsų sodybą

Sodyba ieškantiems tikrumo, natūralios gamtos. Tobulo poilsio, sveikatingumo malonumų, akcentuojant ne tik valgymą ar gėrimą, o geros jausenos ir vidinės darnos pasiekimą.

Tikra garinė pirtis, masažas, judėjimas miške, tyro vandens procedūros, kontrastai  – geriausiai padeda pailsėti, atsipalaiduoti, atsigauti po  nuovargio, ilgo streso.
Aš daug metų studijuoju gamtos galių ir jėgų poveikį mūsų savijautai, poilsiui, sveikatai. Gilinuosi į Pirties, vantų, masažo veikimą, ir jų bendrą praktikavimą. 

Pirties pravedimas.

Masažai.

Pirties edukacinės programos:

Pirties prasmė, Seniausias ir geriausios jos tradicijas, vantos ir augalai. Pirties, jos garo, vantų, masažų bendras veikimas . Pirties pravedimas. Apeiginė pirtis.
Programos : Gamtos Galios, Viliojanti sveikatos diena, masažai. Oro, vandens, vantų ir žolynų garas, jų kvapų poveikis, šilumos kontrastai, įvairūs masažai, kitos procedūros.                                                   

Išvyka – žygis .

Išskirtinės programos.

                                                 


Warning: Division by zero in /home/laivys/domains/laivys.puslapiai.lt/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1457

3 thoughts on “Apie mūsų sodybą”

  1. „Tai – paslaugu grupe musu sektoriuje. Taciau turime keleta labai geru pavyzdziu. Pavyzdziui, Felikso Laivio sodyba Moletu rajone turi gausybe edukaciniu programu, sveciai mokomi salycio su gamta, gamtos tausojimo, atsakingo poziurio i gamta.

  2. Po pirties ir masažų —–penkiom savaitėlėm žvitresnis kūnas. Lyg po visapusiškos renovacijos, jaučiuosi kaip naujas,….. geriau,kaip jaunas.

Leave a Reply