Apie mūsų sodyba

Tai kas tikra yra reta . Sodyba ieškantiems tikrumo, natūralios gamtos. Tobulo poilsio, sveikatingumo malonumų, akcentuojant ne tik valgymą ar gėrimą, o geros jausenos ir vidinės darnos pasiekimą. Aš daug metų studijuoju gamtos galių ir jėgų poveikį mūsų sveikatai, poilsiui, nuotaikai, savijautai. Tikra garinė pirtis, masažai, oro ir vandens kontrastai  – geriausia išeitis -pailsėti, atsipalaiduoti, atsigauti po  nuovargio, ilgo streso.

Programos : Gamtos Galios, Viliojanti sveikatos diena, Masažai. Išvyka – žygis, Išskirtinės programos gilesniam savęs pažinimui . Oro, vandens, vantų ir žolynų garas, jų kvapų poveikis, šilumos kontrastai, įvairūs masažai, molio, medaus, žolynų įvyniojimai ir kitos procedūros.   

Pirties edukacinės programos:

Pirties prasmė, Seniausias ir geriausios jos tradicijas, vantos ir augalai pirtyje. Pirties, jos garo, vantų, masažų bendras veikimas . Pirties pravedimas. Apeiginė Pirtis. Pirtininko paslaugos.

                                                 


Warning: Division by zero in /home/laivys/domains/laivys.puslapiai.lt/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1457

4 thoughts on “Apie mūsų sodybą”

  1. „Tai – paslaugu grupe musu sektoriuje. Taciau turime keleta labai geru pavyzdziu. Pavyzdziui, Felikso Laivio sodyba Moletu rajone turi gausybe edukaciniu programu, sveciai mokomi salycio su gamta, gamtos tausojimo, atsakingo poziurio i gamta.

  2. Po pirties ir masažų —–penkiom savaitėlėm žvitresnis kūnas. Lyg po visapusiškos renovacijos, jaučiuosi kaip naujas,….. geriau,kaip jaunas.

  3. Noriu su visais pasidalinti miela vieta, tai Felikso Laivio sodyba. Ji įsikūrusi Molėtų r. netoli Alantos, šalia Virintos upės. Sodybą siūlau bendraminčiams, kurie nori tiesiog pabūti natūralioje gamtoje 🙂 Drąsiai rekomenduoju išbandyti ir šeimininko Felikso PIRTĮ, nes jis pats yra žolininkas ir gali suorganizuoti nepakartojamą pirtį, su čia pat, jūsų pačių surinktom žolelėm, vantom. Dar gali pats padaryti ypatingą, ne vienos rūšies masažą. Taip pat šalia yra nuosavas miškas, nuostabus gyvasis šaltiniuotas tvenkinių vanduo ir šalia tekanti upė Virinta. 😉 O vakare, gali iki vėlumos sėdėti prie laužo… Dėkoju Feliksui, kad prieš daug metų, pradėjo kurti čia sodybą 🙂 O dabar…, – MES TURIME VIENĄ IŠ PUIKIAUSIŲ VIETŲ POILSIUI IR BUVIMUI SU GAMTA, SU SAVIMI…. 🙂

Leave a Reply